News

Top jauna vietne ZEKUKA.lv - palīgs kultūras objektu un notikumu meklējumos Zemgalē

20. October, 2016

Oktobra izskaņā vietējiem Latvijas apceļotājiem tiks piedāvāts iepazīties ar tiešsaistes rīku - Zemgales kultūras karti  - ZEKUKA.lv. Kultūras un tūrisma objekti, pasākumu rīkotāji tiek aicināti līdzdarboties kultūras kartes veidošanā, lai kopā tā taptu vēl dzīvāka un bagātāka!

Projekta autora - biedrības "Radošuma meka" - iecere ir ar vietnes ZEKUKA.lv palīdzību veicināt reģiona kultūras dzīves veidotāju un notikumu atpazīstamību, lai sasniegtu plašāku mērķauditoriju. Zemgale ir bagāta ar pilīm un muižām, aktīviem kultūras namiem, vēsturiskiem objektiem, aktīviem pasākumu organizatoriem, taču ir pietrūkusi vietne, kur vienuviet telpā (karte) un laikā (notikumu kalendārs) var aptvert visu notiekošo kopā, lai plānotu pilnvērtīgas un interesantas brīvdienas. Vietne ir īpašs ieguvums kultūras objektiem, kuriem līdz šim nav bijusi sava mājas lapa vai profils sociālajos tīklos, bet ir vēlme palielināt apmeklētāju skaitu.

Meklē, atrodi un piedalies!

Karte tiek veidota projekta „Atbalsts biedrības „Radošuma meka” darbībai Zemgales reģiona iedzīvotāju aktivitātes veicināšanai un iesaistei kultūrvides problēmu risināšanā”  (līguma Nr.2016.LV/NVOF/DAP/MAC/024/29)  ietvaros un to finansē Sabiedrības Integrācijas fonds no Valsts budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja:

Asnāte Avotniece
Biedrība "Radošuma meka" projektu vadītāja
tel. 29393131
asnate.avotniece@gmail.cominfo@symposiums.lv